KRUCJATA RÓŻAŃCOWA - Duchowa Armia Chrystusa

Idź do spisu treści

Menu główne

KRUCJATA RÓŻAŃCOWA

DUCHOWA ARMIA


KRUCJATA RÓŻAŃCOWA ZA POLSKĘMoi drodzy rodacy, wszystkie pozytywne zmiany jakie się dokonują na świecie są poprzedzone wytrwałą modlitwą, ofiarą, postem i życiem zgodnym z Przykazaniami Bożymi wielu tysięcy a nawet milionów ludzi. Polska jest w potrzebie i bez Bożej pomocy nic uczynić nie możemy dla naszej ojczyzny. Dlatego wzywam do wytrwałej modlitwy różańcowej za Polskę.

Dziękuję i Bóg zapłać wszystkim za dotychczasowy wkład modlitewny w Duchowej Armii Jezusa Chrystusa Króla. Ta wspólnota modlitewna pozostaje i czeka na nowych rycerzy. Modlimy się w niej między innymi za ojczyznę, a także za duchowieństwo i o rychłe przeprowadzenie Intronizacji Jezusa Chrystusa Króla.

Zapraszam wszystkich do krucjaty modlitewnej za Polskę na wzór węgierskiej (zobacz wypowiedź ks. Małkowskiego). Organizujmy się moi drodzy i wspólnie szturmujmy niebo. Błagajmy Boga o ratunek przez Najświętszą Maryję Pannę Królową Polski. Różaniec Św. jest przecież silniejszy od bomb atomowych.

Broń żołnierstwa naszego nie jest cielesna, ale z Boga jest, mocna ku zburzeniu miejsc obronnych. Burząc rady i wszelaką wysokość, wynoszącą się przeciwko znajomości Bożej, i podbijając wszelką myśl pod posłuszeństwo Chrystusowe. (2 Kor. 10:4-5)


Błogosławiony Jan Paweł II powiedział: Nie ruchliwe stolice są decydującymi ośrodkami historii świata i świętości; prawdziwymi ośrodkami historii świata są ciche miejsca modlitwy ludzi. Tam gdzie sie modli, tam się decyduje. Nie tylko o naszym życiu po śmierci, ale także o wydarzeniach tego świata.

HASŁO KRUCJATY


  • Maryjo Królowo Polski pomóż tej ziemi!


INTENCJE


  • Za naszą ojczyznę Polskę, aby przestrzegane w niej były Prawa Boże i aby stała się prawdziwym Królestwem Bożym,

  • Z Maryją Królową Polski módlmy się o Polskę wierną Bogu, Krzyżowi i Ewangelii, o wypełnienie Jasnogórskich Ślubów Narodu! (intencja ogólnonarodowa)

  • Aby cały Naród Polski dowiedział się o prawidłowo przeprowadzonej Intronizacji Jezusa Chrystusa na Króla Polski w Świebodzinie w dniu 31.10.2020 roku oraz uznał Pana Jezusa Chrystusa Królem Polski,


CZAS TRWANIA KRUCJATY RÓŻAŃCOWEJ


Modlimy się od lipca 2011 do końca tego roku, czyli przez ok 6 miesięcy z możliwością przedłużenia, jeśli Polska nadal będzie w potrzebie
01.01.2012 Przedłużamy modlitwy za naszą ojczyznę - Polskę do odwołania (czytaj informacje poniżej)


WARUNKI PRZYNALEŻNOŚCI


Aby dołączyć do krucjaty różańcowej za naszą ojczyznę wystarczy podać imię (może też być pierwsza litera nazwiska) i miejscowość (zamiast miejscowości może być też powiat lub województwo) lub parafię oraz zadeklarować odmawianie minimum jedną dziesiątkę Różańca
Świętego i wysłać na adres kontakt@ChrystusKrolPolski.pl, lub też można skorzystać z formularza umieszczonego poniżej. Zachęcam do modlitwy. Bądźmy zjednoczeni na modlitwie dla ratowania naszej ojczyzny.

Odmawiamy codziennie minimum jedną dziesiątkę Różańca
Św. lub więcej.
Godzina modlitwy jest dowolna.POSTAWA PODCZAS MODLITWY


Bardzo ważna jest nasza postawa podczas modlitwy. Zachęcam do modlitwy w postawie klęczącej w domowym zaciszu przed krzyżem lub przed wizerunkiem Pana Jezusa i Najświętszej Maryi Panny. Kto może niech modli się w świątyni przed Najświętszym Sakramentem.

Osoby które będą odmawiały Tejamnice I z danej części Różańca, odmawiają też modlitwy na rozpoczęcie: 1 x Wierzę w Boga..., 1 x Ojcze nasz..., 3 x Zdrowaś Maryjo.

RÓŻANIEC ŚWIĘTY (jak się modlić - kliknij tutaj)

INFORMACJE

Moi drodzy dla tych którzy pragną zmieniać tajemnice różańcowe odpowiadam, że jest to możliwe. Można zmieniać tajemnice według własnego uznania i nie potrzeba do tego wysyłać ponownie formularza. Zmiana tajemnic nie burzy jedności tej wspólnoty modlitewnej. Najważniejsza jest nasza modlitwa. Módlmy się ufnie a napewno Najświętsza Maryja Panna, która oręduje za nami u Boga, uratuje nas.

21.07.2011 W zakładce do pobrania dostępny jest plakat Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę.
21.07.2011 Artykuł z Naszego Dziennika dotyczący Krucjaty Różańcowej na Węgrzech

Bóg zapłać za dobre słowa jakie do mnie kierujecie!
Serdecznie pozdrawiam wszystkich rodaków w Chrystusie Królu.

21.07.2011 Postanowiłem zmienić formularz oraz tablicę informacyjną naszej wspólnoty modlitewnej. Nie będzie podziału na części i tajemnice na tablicy informacyjnej, gdyż uzupełnianie jej (przydzielanie osób do odpowiedniej tajemnicy) pochłania mi bardzo dużo czasu.

Oczywićie modlimy się tak jak do tej pory zadeklarowaną liczbę dziesiątek z możliwością zmiany Tajemnic Różańca św. według własnego wyboru.

24.07.2011 Zgłosiłem wszystkich modlących się w naszej wspólnocie do Sekretariatu Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę. Będę sukcesywnie aktualizował liczbę modlących się i przekazywał tą informację do ośrodka koordynującego.

09.08.2011 Moi drodzy przekazałem w dniu 6 sierpnia 2011 aktualizację danych o liczbie modlących się rodaków w naszej wspólnocie do Sekretariatu Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę (www.krucjatarozancowazaojczyzne.pl). Nasza wspólnota modlitewna widnieje tam pod nazwą Moc Modlitwy - Krucjata Różańcowa za Polskę.

28.08.2011
Przekazałem kolejną aktualizację danych o liczbie modlących się rodaków w naszej wspólnocie do Sekretariatu Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę.

01.10.2011
Przekazałem kolejną aktualizację danych o liczbie modlących się rodaków w naszej wspólnocie do Sekretariatu Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę.

16.10.2011
Przekazałem kolejną aktualizację danych o liczbie modlących się rodaków w naszej wspólnocie do Sekretariatu Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę (www.krucjatarozancowazaojczyzne.pl)

14.11.2011
Przekazałem kolejną aktualizację danych o liczbie modlących się rodaków w naszej wspólnocie do Sekretariatu Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę (www.krucjatarozancowazaojczyzne.pl)
Informuję, iż na dzień dzisiejszy tj. 14.11.2011 w całej Krucjacie Różańcowej za Ojczyznę modli się 30.907 rodaków.

01.01.2012 Moi drodzy informuję, iż przedłużamy modlitwy w intencji naszej ojczyzny do odwołania. Jeśli ktoś pragnie się wypisać z tej wspólnoty modlitewnej lub przenieść bezpośrednio do oficjalnej Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę - strona www.krucjatarozancowazaojczyzne.pl - to proszę o wypełnienie formularza z takimi samymi danymi jak przy zapisywaniu (dane widnieją na tablicy) a w treści proszę napisać "wypisanie". Mam nadzieję że pozostaniecie. Bóg zapłać za modlitwę, którą ofiarowaliści do tej pory!

10.01.2012 Przekazana została kolejna aktualizacja danych o liczbie modlących się rodaków w naszej wspólnocie do Sekretariatu Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę (www.krucjatarozancowazaojczyzne.pl)

25.02.2012 Przekazana została kolejna aktualizacja danych o liczbie modlących się rodaków w naszej wspólnocie do Sekretariatu Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę (www.krucjatarozancowazaojczyzne.pl)

12.05.2012 Przekazana została kolejna aktualizacja danych o liczbie modlących się rodaków w naszej wspólnocie do Sekretariatu Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę (www.krucjatarozancowazaojczyzne.pl)

30.06.2012 Przekazana została kolejna aktualizacja danych o liczbie modlących się rodaków w naszej wspólnocie do Sekretariatu Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę (www.krucjatarozancowazaojczyzne.pl)

20.10.2012 Przekazana została kolejna aktualizacja danych o liczbie modlących się rodaków w naszej wspólnocie do Sekretariatu Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę (www.krucjatarozancowazaojczyzne.pl)

16.03.2013 Przekazana została kolejna aktualizacja danych o liczbie modlących się rodaków w naszej wspólnocie do Sekretariatu Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę (www.krucjatarozancowazaojczyzne.pl)
                  Poproszono mnie, abym przekazał do Sekretariatu Krucjaty Różańcowej listę wszystkich modlących się rodaków w naszej wspólnocie. W związku z powyższym przekazałem taką listę.

09.06.2017 Przekazana została kolejna aktualizacja danych o liczbie modlących się rodaków w naszej wspólnocie do Sekretariatu Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę (www.krucjatarozancowazaojczyzne.pl)

29.06.2018 Przekazana została kolejna aktualizacja danych o liczbie modlących się rodaków w naszej wspólnocie do Sekretariatu Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę (www.krucjatarozancowazaojczyzne.pl) 
 

OFICJALNA STRONA KRUCJATY RÓŻAŃCOWEJ ZNAJDUJE SIĘ POD ADRESEM KTÓRY PODAJĘ NIŻEJ

www.krucjatarozancowazaojczyzne.pl


NASZA WSPÓLNOTA MODLITEWNA ZNAJDUJE SIĘ TAM POD NAZWĄ
Moc Modlitwy - Krucjata Różańcowa za Polskę


JAK WYPEŁNIĆ FORMULARZ

W pierwszym polu wpisujemy imię i inicjał nazwiska. W drugim polu miejscowość zamieszkania lub powiat. W trzecim polu podajemy swoją parafię. Proszę też o wpisywanie adresu e-mail w czwartym polu, ponieważ mogę wtedy odpisać, jeśli zauważę braki w odesłanym do mnie formularzu. Waże aby zaznaczyć aktywne pole przy deklaracji przystąpienia.

Bóg zapłać wszyskim, którzy przyłączyli się do wspólnej modlitwy za ojczyznę!
Niech Jezus Chrystus Król Polski i Mar
ia Królowa Polski błogosławią wszyskim modlącym się!


FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY DOŁĄCZENIA DO WSPÓLNOTY MODLITEWNEJ
Dołączam do KRUCJATY RÓŻAŃCOWEJ ZA OJCZYZNĘ i będę odmawiał/a codziennie jedną dzisiątkę Różańca św. lub więcej według własnego wyboru w wyżej wymienionej intencji.

KRUCJATA RÓŻAŃCOWA ZA POLSKĘ (856)

OSTATNIO DOŁĄCZYLI DO NAS:

Elżbieta z Par. św. Kazimierza (29.10.2023)
Lilla z Par. Chrystusa Króla w Gorzowie Wielkopolskim (01.02.2021)
Urszula z Par.
Matki Bożej Miłosierdzia w Oleśnicy (26.10.2020)
Bożena
z pow. wejherowskiego (25.10.2020)
Ewa S. z Par. w Wiązownej (08.10.2020)
Jadwiga z woj. dolnośląskiego (07.07.2020)
Justyna W. z Par. św
. Józefa w Radomiu (23.06.2020)
Elzbieta L.M. z Par. pw. Narodzenia św. Jana Chrzciciela (11.11.2019)
Romuald L. z par.  Matki Bożej Królowej Męczenników w Bydgoszczy (od 2011)
Krz
ysztof L. z Par. w M. (08.10.2019)
Henryka K. (07.04.2019)
Anna S. z Par. Ś
więtej Marii Magdaleny w Koziegłowach (16.03.2019)
Wojciech K. z Par. Ducha Świętego w Bielawie (13.09.2018)
Daria Ch. z Par. w Krośniewicach (13.06.2018)
Monika O. z Par. pw. św. Dominika w Szczecinie,
Jan Sz. z Par.
Matki Bożej Anielskiej Warszawa w Warszawie,
Wiesława J. z Par. pw. Ducha Świętego w Siedlcach,
Magdalena L. z woj. pomorskiego,
Maria F. z Par.
Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w Bolesławcu,
Anna Z. z Lublina,
Arkadiusz K. z Par. Koszalinie,
Agnieszka W. z Par. w Lesznowoli,  
Konrad K.z Par w Sieradzu,
Konrad K. z Sieradza,
Katarzyna D.-C. z Par. Matki Bożej Królowej Polskch Męczenników w Warszawie,
Maria K. z Par. Maksymiliana Marii Kolbego w Kielcach,
Jan K. z Par. Chrystusa Króla w Jarosławiu,
Piotr P. z Par. N.M.P. w Częstochowie,
Elżbieta Ch. z Par. Najswiętszej Maryi Panny Królowej Polski w B.,
Barbara S. z Par. pw. św. Joachima w Sosnowcu,
Elżbieta J. z Legnicy (01.06.2018)

Proszę sprawdzajcie czy Was wpisałem. Jeśli nie ma Ciebie na tablicy napisz do mnie na adres: kontakt@ChrystusKrolPolski.pl Stronę aktualizuję przeważnie wieczorami i nocą i wtedy też odpowiadam na wiadomości z poczty elektronicznej, ponieważ w ciągu dnia pracuję.
Pozdrawiam wszystkich modlących się rodaków w Jezusie Chrystusie Królu!
Wojciech

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego